kolorowanka - aplikacja mobilna

Kolorowanka – mobilne dla najmłodszych

21 grudnia 2012 wdrożyliśmy pierwszą dedykowaną dla najmłodszych aplikację mobilną pod szyldem itCraft. Mowa o kolorowance przygotowanej na platformę Android. Zapraszamy do pobierania – kolorowanka – liczmy na Wasze komentarze, które pozwolą nam przygotować kolejne coraz lepsze wersje.

Czym różni się nasza kolorowanka od innych aplikacji w Google Play? Przede wszystkim jakością obrazków. Wszystkie grafiki przygotowane zostały w formacie wektorowym svg i dopiero w momencie uruchomienia na wybranym urządzeniu generowany jest obraz idealnie dopasowany do jego wielkości – bez straty jakości.

Uporaliśmy się również z występującym w większości kolorowanek problemem związanym z anty-aliasingiem. Objawia się on mianowicie tym, że przestrzenie niedokładnie wypełniane są kolorem – pozostają niedomalowane szare piksle przy czarnych krawędziach.

Kolorowanka dostępna jest obecnie na Androida od wersji 2.2.  Dobrze wygląda na niewielkich smartfonach jak i na większych tabletach. Dostępne są 2 wersje językowe polska i angielska.

Życzymy miłej zabawy :)

kolorowanka - aplikacja mobilnakolorowanka - aplikacja mobilnakolorowanka - aplikacja mobilnakolorowanka - aplikacja mobilnakolorowanka - aplikacja mobilna

Spodobał Ci się artykuł? Polub nas na Facebooku:

Close