Nasze Realizacje

Home Doctor

Od dzisiaj lekarz przyjmuje w Twoim domu

Aplikacja HomeDoctor łączy bezpośrednio pacjentów i lekarzy, którzy oferują tylko wizyty domowe. Aplikacja pozwala na zamówienie lekarza do domu, biura lub hotelu.

GTME

Planuj swój trening gdziekolwiek jesteś

Aplikacja na systemy IOS oraz Android pokazuje najbliższych trenerów wybranej aktywności oraz ich dostępność, a także ile osób pojawi się na zajęciach. Oznacza to, że trenerzy mogą zwiększyć ilość uczestników zwiększając świadomość istnienia swoich zajęć, a także maksymalizować dochód z każdych zajęć. Aplikacja gromadzi rezerwacje z wyprzedzeniem i pozwala uczestnikom na anulowanie uczestnictwa w zajęciach do 24 godzin przed ich rozpoczęciem. Dzięki temu trener ma wiedzę na temat orientacyjnej liczby uczestników na swoich zajęciach.

WOD’s UP

Rozwijaj swoje możliwości w całej różnorodności ćwiczeń

Planowanie treningów i zapisywanie wyników nigdy jeszcze nie było tak proste. Masz trenera? Zaplanowany trening zobaczysz w swoim kalendarzu. Pobiłeś swój rekord? WOD'S UP zapamięta go dla Ciebie i pozwoli pochwalić się nim innym. Zastanawiasz się, gdzie możesz poćwiczyć? Sprawdź BOXy w swojej okolicy.

System mobilnej telewizji

Android, Android TV oraz iOS

Stworzenie i implementacja dedykowanej aplikacji mobilnej do oglądania strumieni wideo na system Android TV, zbudowanej ze standardowych elementów GUI mobilnego systemu operacyjnego. Takie działanie zapewnia jej zgodność z szeroką gamą urządzeń. Aplikacja przygotowana zgodnie z najnowszymi wytycznymi Google.

Truckersky

Aplikacja dla truckerów

Truckersky autorskie rozwiązanie itCraft opublikowane do tej pory w USA, Kanadzie oraz Meksyku. Niebawem, pod marką Truckersky, dystrybuowane będzie także w Europie. Aplikacja zaprojektowana, by ulepszyć zabiegane życie kierowców, oferując im użyteczne narzędzia takie jak nawigacja, przyjaciele, najważniejsze miejsca oraz notyfikacje - a to wszystko w jednym miejscu.

Dedykowana Aplikacja Mobilna Sodexo

Wieloplatformowa aplikacja firmowa

Dedykowana aplikacja mobilna to narzędzie mające za zadanie wspierać merytorycznie procesy biznesowe oraz raportowanie.

TS-aplikacja-oraz-logo

Top Secret

Odkryj swój modowy sekret – odkryj Top Secret!

Aplikacja to świat mody w telefonie. Pozwala na odkrywanie najnowszych kolekcji oraz trendów.

FRACHT-aplikacja-oraz-logo

Fracht

Firmowa aplikacja w nowej odsłonie!

Aplikacja przygotowana dla firm spedycyjnych zawierająca informacje niezbędne w codziennej pracy w branży logistycznej.

apllikacja-seamans_book

SeaMan’s Book

Aplikacja dla marynarzy

W swojej najprostszej formie jest niezwykle wydajnym narzędziem mającym zapewnić porządek w dokumentacji, certyfikatach morskich użytkownika.

iHelp

Twoja droga jest zawsze prosta

Dzięki aplikacji „iHelp” Ty i twój samochód zawsze będziecie pod opieką Inteligentnego Systemu Gwarancji GetHelp.

Close