Dedykowana Aplikacja Mobilna Sodexo wspierająca raportowanie i wykonywanie procesów biznesowych dla Sodexo Polska Sp. z o.o.

Wieloplatformowa aplikacja firmowa


Aplikacja mobilna została przygotowana na zamówienie dla jednego z głównych graczy na rynku usług motywacyjnych, żywieniowych oraz obsługi nieruchomości - firmy Sodexo.

Jest narzędziem do wspierania merytorycznego procesów biznesowych u klienta i raportowania. Przygotowana w formie aplikacji natywnej. Zaprojektowana specjalnie na trzy platformy mobilne - Android, iOS oraz Windows Phone. Mimo wielu platform, różnice w wyglądzie aplikacji wynikają jedynie ze specyfiki danego systemu, na którym aplikacja działa. Mając na względzie potrzeby naszego klienta aplikacja jest także dostępna w kilku wersjach językowych.

Referencje

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą itCraft, która zapewniła wsparcie na każdym etapie realizacji naszego projektu. Aplikacja została stworzona zgodnie z naszymi wymaganiami i metodyką prowadzenia projektów informatycznych. Projekt został rozpoczęty od przygotowania makiet aplikacji, potem etap implementacji i testów wewnętrznych itCraft. Następnie otrzymaliśmy aplikacje do naszej weryfikacji. itCraft bardzo sprawnie reagował na wszelkie nasze propozycje zmian i przygotował rozwiązanie dostosowane ściśle do naszych potrzeb.
Sodexo Polska Sp. z o.o.
Close