JiM App aplikacja mobilna Android oraz iOS dla Fundacji Jaś i Małgosia

google play download app store download

Polska na niebiesko


Z JiM App dołączysz do akcji Polska Na Niebiesko na Światowy Dzień Świadomości Autyzmu (2 kwietnia) i zaświecisz podczas jednego z setek akcyjnych wydarzeń organizowanych w całym kraju. Mapę wydarzeń znajdziesz na www.jim.org/PolskaNaNiebiesko. Tego dnia ludzie na wszystkich kontynentach świecą, żeby okazać solidarność z dziećmi z autyzmem. Dlatego podstawową funkcją aplikacji jest możliwość włączenia na ekranie niebieskiego światła.


Aplikacja zbudowana jest z kilku modułów, dokładnie opisuje na czym polega akcja Polska na niebiesko, prezentuje sygnały, które wskazują na to, że dziecko ma autyzm oraz zawiera interaktywną mapę, na której zaznaczone są Kluby Rodziców JiM, czyli kluby rodziców dzieci z autyzmem i innymi neurotrudnościami.

Referencje

itCraft zapewniło nam również pełne wsparcie w celu dystrybucji aplikacji do Google Play i App Store, od założenia konta, przygotowania materiałów do opublikowania kolejnych wersji. Aplikacje działają stabilnie i skupiają wokół siebie grono zadowolonych użytkowników. Zdecydowanie polecamy itCraft jako dostawcę aplikacji mobilnych. Jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy z tym młodym zespołem specjalistów technologicznych.
Tomasz Michałowicz
Prezes Fundacji