SeaMan’s Book aplikacja mobilna Android oraz iOS dla firmy Bador

google play download app store download

Your ship, your rules.


SeaMan’sBook – jest aplikacją stworzoną przez marynarzy, dla wszystkich pracujących na morzu. W swojej najprostszej formie jest niezwykle wydajnym narzędziem mającym zapewnić porządek w dokumentacji, certyfikatach morskich użytkownika. Dzięki tej aplikacji z łatwością zapanujesz nad ogromną ilością certyfikatów potrzebnych do pracy na morzu.


Aplikacja nie zbiera żadnych danych osobowych. Wszystko znajduje się tylko na twoim smartphonie i pozostaje tam do chwili, gdy zdecydujesz się odpowiedzieć na ogłoszenie o pracę. Wówczas SeaMan’sBook natychmiast wyśle Twoje CV do ogłoszeniodawcy.


SeaMan’sBook jest aplikacją darmową.

  • SeaMan’sBook odpowiednio wcześnie poinformuje Cię o zbliżającym się terminie upływu ich ważności oraz podpowie, gdzie możesz odnowić dane dokumenty i kursy (stale szukamy do współpracy morskie ośrodki szkoleniowe).
  • SeaMan’sBook zapewni Ci nieograniczony dostęp do wielu interesujących, stale uaktualnianych ofert pracy. Już na poziomie swojego smartphone ‘a będziesz mógł stworzyć proste CV i szybko odpowiedzieć na interesujące cię ogłoszenie (zapraszamy do współpracy morskie agencje crewingowe ośrodki szkoleniowe).
  • SeaMan’sBook Kalendarz umożliwi Ci stale kontrolować czas pracy. Obliczy, dni spędzone na morzu, na szkoleniach, w podróżach, a na koniec porówna to z czasem spędzonym w domu.

Referencje

Firma itCraft s.c. okazała się bardzo solidnym parterem. Podczas prowadzonych prac cały zespół itCraft wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne. Profesjonalizm, perfekcja, uczciwość i miła atmosfera współpracy to cechy charakteryzujące itCraft. Polecamy firmę itCraft s.c., to solidny partner, zarówno technologiczny jak i biznesowy.
Beata Syska-Godlewska