Top Secret aplikacja mobilna Android dla TOP SECRET SP. Z O.O.

google play download

Witaj w świecie mody


Aplikacja Top Secret to świat mody w telefonie. Pozwala na odkrywanie najnowszych kolekcji oraz trendów. Zawiera wiele porad profesjonalnych stylistów i daje możliwość zachwycania się sesjami i lookbookami przygotowanymi specjalnie dla Top Secret. Dzięki lokalizacji pozwoli także szybko odnaleźć najbliższe sklepy marki. Do tego dochodzi powiadamianie o najnowszych promocjach w sklepach klienta.

Z poziomu aplikacji możesz także zarządzać swoim kontem programu lojalnościowego Collection Club oraz korzystać z karty klubu wprost na ekranie smartphona. Jednakże z aplikacji mogą korzystać także osoby nie będące członkami klubu.

Całość treści w aplikacji zarządzana jest z wygodnego, dedykowanego panelu administracyjnego.

Referencje

Proces projektowania, wykonania i wdrożenia aplikacji przebiegł bardzo sprawnie. Na każdym etapie otrzymaliśmy pełne wsparcie od zespołu itCraft. Pomimo napiętego harmonogramu pracownicy wykazali się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, co pozwoliło zamknąć projekt w wyznaczonym terminie. Projekt został dostosowany do naszych potrzeb i wymagań. Pragniemy polecić firmę itCraft jako rzetelnego i profesjonalnego partnera technologicznego w zakresie dedykowanych rozwiązań mobilnych i internetowych.
Tomasz Jędraszczyk
Dyrektor Marketingu