Yumer – restaurants & more aplikacja mobilna Android oraz iOS dzięki której szybko dotrzesz do dobrego lokalu gdziekolwiek jesteś

Czym jest Yumer?

Yumer to autorskie rozwiązanie itCraft, aplikacja, która wyszukuje lokale najbliżej aktualnej lokalizacji użytkownika. Yumer to taki wirtualny detektyw, który korzysta z algorytmu pozwalającego na zdobywanie danych dotyczących określonych miejsc. Aplikacja integruje się z publicznymi API Facebooka, Foursquare oraz Google, dzięki czemu informacje i opinie o lokalach są systematycznie uaktualniane. Trzy niezależne źródła dają pełniejszy obraz miejsca, co wpływa na komfort i pewność, że dokonujesz właściwego wyboru.

Co robisz Ty?

Po prostu uruchamiasz aplikację i czekasz na propozycje. Możesz też użyć formularza wyszukiwania, który pozwoli na szybkie określenie Twoich preferencji, tj. rodzaju lokalu, zakresu cenowego, kategorii czy promienia wyszukiwania. Wskazujesz, czego chcesz: zjeść coś tajskiego, a może hiszpańskiego? Poszaleć w modnym, undergroundowym klubie czy porozmawiać o teorii względności przy kraftowym piwie? Yumer na pewno znajdzie coś dla Ciebie!

Co robi Yumer?

Yumer, kierując się Twoimi kryteriami, porówna opinie i oceny klientów lokali w Twojej okolicy oraz liczbę ich polubień, podsunie Ci zdjęcia i najważniejsze informacje. Dzięki korzystaniu z kilku źródeł (Facebook, Google, Foursquare) da Ci aktualny, bogaty w treść, ale jednocześnie zwięzły obraz miejsc, do których warto się wybrać.

Yumer dla biznesu – krok bliżej klienta

Yumer to aplikacja stworzona po to, by pomóc Ci znaleźć lokal godny polecenia, ale również świetne narzędzie promocyjne. Stworzyliśmy możliwość wyświetlania reklamy lokalu w pobliżu miejsca, w którym znajduje się użytkownik aplikacji. Pokaż się w Yumer i zaproponuj klientowi to, co najlepsze, a na pewno do Ciebie wróci, już bez pomocy aplikacji.

Nasze kierunki rozwoju, czyli co chcemy jeszcze zrobić?

  • pozyskać i zintegrować większą liczbę elektronicznych źródeł dla jeszcze pełniejszego obrazu
  • zintegrować Yumer’a z blogami internetowymi nt. modnych lokali rozrywkowych i gastronomicznych oraz portalami o podobnej tematyce
  • rozwinąć panel zarządzania aplikacją – zarządzania danymi figurującymi w aplikacji lokali
  • podjąć współpracę z Zomato/Yelp/Tripadvisor/oraz innymi analitykami rynku, z danych których Yumer aktualnie korzysta

Referencje

Celem projektu Yumer było stworzenie najbardziej wszechstronnego oraz wiarygodnego źródła wiedzy na temat restauracji. Największym plusem jest skrócenie czasu i łatwość obsługi - wystarczy włączyć aplikację i poczekać co nam wskaże bądź wykorzystać formularz, który pomaga w szybki sposób sprecyzować wymagania oparte na tym gdzie się jest, ile chce się wydać, bądź co chciałoby się zjeść czy wypić.
Karol Wegner
Właściciel itCraft s.c.